Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Taurus FRESKO 5B |
ihned k expedici
|
4 999 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
612 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
231 Kč |
Celkem 858 produktů
Podhledové svítidlo
Rabalux 1055 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
331 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Obrazové svítidlo
Rabalux 5736 Obrazové svítidlo LOUISE LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
426 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7118 EVANGELINE E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
536 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (95975) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Styl: | Klasický |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (0290.61E) WL STIEGEL, Weiss, 1 flg., G9, 48W, IP20, L 8cm, B 23cm, A 13cm, Eckmontage
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 371 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (219.63.1) WL CASABLANCA, Sonstige, 1 flg., R7s 78mm, 120W, IP20, L 7cm, B 27cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 299 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Lustr
Ledko 00344 Lustr 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, stříbrná |
LED pásek
KM 21214201 Led pásek 14,4W-M RGB+CW IP20
Poslední kus
ihned k expedici
162 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 15 m |
Stropní svítidlo
Rabalux 5588 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 98192 Závěsné svítidlo CAMARGO E27 1x40W černá / bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 001 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Kanlux (25471) GORDL DLP 50 bodové, GU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
223 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07071L) NEO CANTO Smart závěsné svítidlo 80x80cm 60W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Bodové stropní a nástěnné svítidlo
Eglo 98397 SERAS2 GU10-LED, 1X3,3W, 240 lm
Poslední kus
ihned k expedici
521 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2084 Solo 1xGU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
332 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Vito (3400890) LUZ BC 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
470 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lampička s klipem
Nipeko (9900430) Bod. LED 5W, 400lm,3000K, klip bílá
Poslední kus
ihned k expedici
380 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72191 Montemal LED 54W 4000K černá/bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 254 Kč
| Max. příkon zdroje: | 54 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 79003 SARABIA beton, d405mm, 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Eglo 900833 MINIERE 1x40W/E27 IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 542 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Kanlux (32949) LED BENO N 18W NW-L-SE šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm, senzor
Poslední kus
ihned k expedici
718 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70132 LiTrack 5W, 200lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
