Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
795 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm |
ihned k expedici
|
301 Kč | |
| 3 |
|
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá |
ihned k expedici
|
422 Kč |
Celkem 858 produktů
Podhledové svítidlo
Rabalux 1057 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (39073) LED Stropní svítidlo VEZENO 1 16xLED/1,1W
Poslední kus
ihned k expedici
2 466 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Stříbrná |
Stolní lampa
Eglo (94342) LED stolní lampa VENCINO 1xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96986) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
2 129 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Kolarz (5360.70180/AQ70) TL SABRINA, Weiss, Dekor AQUA blau-grün, 1 flg., E27, 60W, IP20, H 52cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 632 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951611P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
497 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5610 Balzac spot GU10 2X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 95964 LED stropní svítidlo CUPELLA LED/4,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 96774 Závěsné svítidlo MURMILLO 3xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681159) MOIRE 17W 4000K 1900lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Philips (318033116) SUEDE SVÍTIDLO STROPNÍ LED BÍLÁ 4x10W
Poslední kus
ihned k expedici
1 665 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Maytoni C032CL- L12W4K ZON stropní 1300lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní a nástěnné svítidlo
Eglo (96819) LED Nástěnné stropní svítidlo BERAMO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 033 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo (49736) STRAITON 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
AZzardo (AZ2254) bodovka Monza R 8 (black) 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8527) Cameleon svit.Sphere XL
Poslední kus
ihned k expedici
2 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Palnas (62001524) TANGO závěs 1xE27 D40
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 924 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené bodové svítidlo
Kanlux (22552) BORD GU10 černá
Poslední kus
ihned k expedici
320 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 900637 FUEVA 5 LED D160mm 11W/1350lm 3000K IP44 černá, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Eglo 901471 ROVITO-Z
Poslední kus
ihned k expedici
1 120 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
