Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
794 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
1 199 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
549 Kč |
Celkem 843 produktů
Podhledové svítidlo
Rabalux 1057 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6760 LED bodové svítidlo AGATA 4xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
977 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (49467) Lustr PRIDDY 7xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 489 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Styl: | Vintage |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Eglo (49692) Závěsné svítidlo BODMIN 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Philips (333623116) Stropní svítidlo LED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Kolarz (960.810+5) LU VALERIE, Messing, glänzend, 15 flg., E14, 40W, IP20, D 75cm, LH 55cm, H 75-120cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 188 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 15 |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035697) Závěsné svítidlo Flut SP1 bianco small
Poslední kus
ihned k expedici
1 615 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5577 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
136 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax (07079L) NEO LIMITADO Smart LED závěsné svítidlo 60cm 32W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 261 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Vestavné svítidlo
Avide (9571205) panel vestav.12x12 6W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681159) MOIRE 17W 4000K 1900lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 796 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Vestavný panel
Emos ZV2142 LED panel vestavný bílý 13W 1180lm neutrální bílý
Poslední kus
ihned k expedici
303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (98349) BEDNALL Svítidlo závěsné 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
616 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07050V) NEO OPTICO bílé sklo 50cm 5xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 610 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (900712) ARRECIFE 2xE27
Poslední kus
ihned k expedici
2 021 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lemir (3093) Lustr L3 SEGE černý plast.
Poslední kus
ihned k expedici
1 912 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Avide (9570520) LED HELIOS D38 24W
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište