Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
793 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
231 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
508 Kč |
Celkem 858 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6759 LED bodové svítidlo AGATA 3xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
970 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (49467) Lustr PRIDDY 7xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 706 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Styl: | Vintage |
Lustr
Eglo (95955) LED Lustr TORONJA 1xLED/5,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (96905) LED Lustr na lanku CERATELLA 5xGU10/5W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Esto (780151A) LINE DL StB90 H12 Acryl
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 881 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Esto (9722027) YOKO TL 56x17,5x17,5 schwarz
Poslední kus
ihned k expedici
513 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 3954 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM5131 LED panel 170mm, kruhový přisazený bílý, 12W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Ledko 00214 LED lustr DONUT LED/120W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 460 Kč
| Max. příkon zdroje: | 120 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM 1321-BL Stolní svítilna BARMA bílá
Poslední kus
ihned k expedici
596 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012640) Přisazená bodovka OLA-S00, bílá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
359 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5982 Peter 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 051 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vestavný panel
Emos ZV2142 LED panel vestavný bílý 13W 1180lm neutrální bílý
Poslední kus
ihned k expedici
296 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Maytoni M C051CL-01B Focus S C051CL-01B, 1xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
1 015 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 756269 MARUNELLA-S, 18W, 1850lm, 4000K, d34cm
Poslední kus
ihned k expedici
680 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr na lanku
Eglo 31572 PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Napájecí kabel ke světlu
Ledko 00408
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Avide (9570081) LED ALICE 1600lm, IP44, d34
Poslední kus
ihned k expedici
510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
KM (62010072) KM1311-červená LOTUS 5,3W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
636 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Nowodvorski (8922) LASER bílý kov 10xG9
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 854 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Palnas (61005164) LAURA LED 12W, 900lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
666 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
