Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V |
ihned k expedici
|
405 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
686 Kč |
Celkem 858 produktů
Stropní svítidlo
Eglo (93312) LED stropní svítidlo VICARO 2xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1091 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
45 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 2233 Stolní lampa ANNA 1xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 017 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 97361 PALOZZA
Poslední kus
ihned k expedici
1 999 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 7275 Edith 3-ram.lustr E27 3x60W bronz
Poslední kus
ihned k expedici
2 448 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (8895) Svítidlo set bílo bílé
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010056) KM2522-CN PEMA lampa LED 7W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99321 LED Stropní svítidlo RONCADE LED/21W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 647 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
AZzardo (AZ4230) bodovka IKA SQUARE, GU10, IP65, černá
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6758 LED bodové svítidlo 2xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
500 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
579 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95644) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2482 Dagmar LED 21W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 862 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Rabalux 2234 Přisazený lustr ANNA 3xE14/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 065 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07079L) NEO LIMITADO Smart LED závěsné svítidlo 60cm 32W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 218 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní podhledové světlo
Philips (8718696173688) MESON 17W 1600lm 3000K svítidlo podhledové LED
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9571065) panel přisaz.6W 12x12cm 4000K 420lm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
173 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1092 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo 94926 PASTERI 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
817 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 71126 Engon LED 18W, D27cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
264 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Palnas (62001548) MAMBO závěs 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
