Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm |
ihned k expedici
|
5 566 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén |
ihned k expedici
|
911 Kč | |
| 3 |
|
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI |
skladem
|
1 591 Kč |
Celkem 858 produktů
Stolní lampa
Rabalux 2752 Stolní lampa ELISETT 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6593 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
914 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6594 SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
983 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (49274) Stolní lampa CARDIGAN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
975 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá/ patina |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (95567) LED stropní svítidlo LASANA 1 LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 672 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96302) LED Nástěnné svítidlo SANIA 3 LED/5W
Poslední kus
ihned k expedici
851 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5049131P0) LED bodové svítidlo Box
Poslední kus
ihned k expedici
553 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Ideal Lux (6529) Bodové svítidlo 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Nástěnné svítidlo
Esto (70115) KAIRO CL HalfD30 E27
Poslední kus
ihned k expedici
419 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Série: | KAIRO |
Závěsné svítidlo
Eglo 97087 LED Závěsné svítidlo COMBA-C 1xLED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 771 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 1449 Albina LED 12W 795lm 4000K IP23
Poslední kus
ihned k expedici
1 048 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5572 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
142 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5576 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
117 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 1489 SONNET LED Stropní svítidlo LED/18W/230V 23cm
Poslední kus
ihned k expedici
489 Kč
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo 99146 SADA 3x LED podhledové svítidlo 3xLED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Lávová lampa
Rabalux 4113 Glitter 1xE14/25W/230V zelená/ stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
310 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Zelená |
| Styl: | Moderní |
Solná lampa
Rabalux 2677 HEKLA Solná lampa 1xE14/15W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
466 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | HEKLA |
Závěsné svítidlo
Eglo 900163 SAMBINAR 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
2 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Nipeko (9900041) HT8668 Display černá
Poslední kus
ihned k expedici
837 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
GTV ATOL (9600048) 32W, 2560lm, 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
554 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
