Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Avide (9570015) LED JANET 18W 33cm 1260lm 4000K |
skladem
|
339 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K |
skladem
|
333 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 858 produktů
Stolní lampa
Rabalux 4038 Stolní lampa BANK 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 035 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená/ bronzová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6546 GRANDO 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 020 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49258) Lustr CARLTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 322 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo (31671) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
354 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (96034) LED stropní svítidlo COMPETA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 663 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Eglo 95552 LED Stmívatelná stropní svítidlo PALOMARO-S LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 755 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1131 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11 W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Eglo 96686 LED Stmívatelné nástěnné stropní svítidlo CAPASSO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 104 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5570 Lois stropní svítidlo LED 12W 800 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98544 Nástěnné svítidlo FELONICHE
Poslední kus
ihned k expedici
1 077 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
791 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo 99158 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1350lm 10,5W NW
Poslední kus
ihned k expedici
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2055 Kobald Bodové svítidlo 1xE27/25W/230V černá
Poslední kus
ihned k expedici
195 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07148-B40) NEO LITE AREAS Smart stropní svítidlo 40cm, 24W černé Tuya Wi-Fi
Poslední kus
ihned k expedici
1 639 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
580 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Stojací lampa
Avide (9570176) CORNER černá RGB digitál + W s music sensor 11,5W 1260lm ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 952 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stojací lampa
Rabalux 2196 Aristelo 1xE27/40W/230V černá/lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (900712) ARRECIFE 2xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 977 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Nowodvorski (5426) MASIMO stropnice 3xE27, d66cm
Poslední kus
ihned k expedici
554 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Brilliant (G99524/75) Slimline d390, 22W, 2300lm
Poslední kus
ihned k expedici
1 688 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
