Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W |
ihned k expedici
|
4 078 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
ihned k expedici
|
2 706 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 858 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3689 Stropní svítidlo NEDDA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
373 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné a stropní svítidlo
Rabalux 3839 Charles E27 2x MAX 60W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5151 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
444 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6344 AUREL 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 8171 Nástěnné svítidlo REGINA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Rustikální |
Nástěnné svítidlo
Eglo (94612) LED nástěnné svítidlo TABIANO 2xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 037 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo (96679) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00221) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 12W, 673 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
Stropní svítidlo
Eglo 96672 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 169 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo 96677 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
920 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1131 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11 W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo 96566 LED Nástěnné bodové svítidlo TAZZOLI 1xLED/3,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98544 Nástěnné svítidlo FELONICHE
Poslední kus
ihned k expedici
1 077 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
KM (62562808) KM6284-8W, 4000K Svítidlo TERMA
Poslední kus
ihned k expedici
685 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
791 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
Avide (9571250) panel vestav.22x22 18W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
341 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 94924 PASTERI Nástěnné svítidlo 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
949 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1093 Spot relight GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
51 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (79344) závěs 4xE27 zlatá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 075 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
580 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Stropní svítidlo
Rabalux 3303 ALABASTRO 2xE27/60W/
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
