Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V |
ihned k expedici
|
235 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
899 Kč | |
| 3 |
|
Kolarz (0051.71.6) TL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 24cm, H 50cm |
ihned k expedici
|
2 670 Kč |
Celkem 858 produktů
Lustr
Rabalux 1413 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
159 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 1414 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W červená
Poslední kus
ihned k expedici
124 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 2510 LED Závěsné svítidlo ADELINE LED/36W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 511 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3689 Stropní svítidlo NEDDA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
373 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7137 Nástěnné svítidlo AURELIA E27/25W
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 8171 Nástěnné svítidlo REGINA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Rustikální |
Stropní svítidlo
Eglo (94548) Stropní svítidlo MOGANO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 651 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96043) LED nástěnné svítidlo METRASS 2 2xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 672 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (264.61.6) WL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E14, 40W, IP20, L 24cm, B 22cm, A 20-36cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 528 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
Lankový závěs
Eglo 61355 Lankový závěs SALOBRENA 90cm
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Chrom |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM6242 LED panel 224×224, přisazený stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
485 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Stříbrná |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5566 LED Bodové svítidlo KAREN 3xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 96672 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 169 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Lustr
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 045 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 6409 CARTER Stolní lampa 1xE14/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
426 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Avide (9571105) panel přisaz. 24W 30x30 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
406 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
Avide (9571170) panel vestav.pr.22cm 18W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
182 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo 96053 LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
164 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo 96324 LED Stojací lampa PARRI LED/10W+LED/12W
Poslední kus
ihned k expedici
2 474 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W, 10 W, 9 W |
| Barva: | Bílá, chrom |
| Počet žárovek: | 3 |
Stropní svítidlo
Avide (9570052) LED PANDORA 33cm, 1600lm, l8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Top Light Apolo 60CZ RC 45W, 4500lm, černá dálkové ovládání
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
