SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ9523 LED žárovka Classic JC A++ 2,5W G9 NW neutrální bílá |
skladem
|
79 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65 |
skladem
|
1 290 Kč | |
| 3 |
|
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm bílá, změna chromatičnosti |
ihned k expedici
|
1 004 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka s čidlem
Avide (33184) ASG27NW-8.8W-PIR Led globe mléč. 8,8W, 4000K PIR čidlo
skladem
194 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.8 W |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 261 řet. 8fc 100L 10+5m CW TM
ihned k expedici
193 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Podhledové svítidlo
Eglo (94046) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
193 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1972 LED vánoční girlanda – zlaté rolničky, 2xAA, teplá b., čas.
Poslední kus
ihned k expedici
190 Kč
LED žárovka
Rabalux 79004 SMD LED, GU10 , 5W, 400lm, RGB
skladem
189 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
189 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Přisazené svítidlo
Emos ZD2222 LED panel 120×120, vestavný stříbrný, 6W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
188 Kč
LED žárovka
Emos ZF2151 Filament Globe / E27 / 7,8 W (75 W) / 1 055 lm / neutrální bílá
skladem
187 Kč
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350252 Zimní čepice s LED svítilnou oranžová
skladem
187 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 60 lm |
Podhledové svítidlo
Kanlux (22117) MORTA B CT-DSO50 SR podhledové bodové svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá
Poslední kus
ihned k expedici
183 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 31913 LED Stropní svítidlo FRADES LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
183 Kč
Vestavné svítidlo
Avide (9571170) panel vestav.pr.22cm 18W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
182 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350251 Zimní čepice s LED svítilnou žlutá
skladem
181 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Žlutá |
| Světelný tok: | 60 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
