SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED žárovka Classic Candle 6W E14 studená bílá |
skladem
|
55 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
229 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43143 400lm, zoom, USB nabíjení, CREE XTE 5W |
skladem
|
315 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED žárovka
Müller Licht 7-W-LED-Lampe E27
ihned k expedici
289 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Vánoční řetěz
Emos D3AC01 LED vánoční nano řetěz stříbrný, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
skladem
289 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Podhledové svítidlo
Philips (5920331P1) MESON 125 10W 30K BÍLÁ EU
Poslední kus
ihned k expedici
286 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
285 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 1 |
Vestavné svítidlo
Kanlux (29310) Chiro GU10 DSO-W vestavné svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570796) VATIA 1xGU10, IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8410 Venkovní nástěnné svítidlo ROMA 1xE27/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Matný chrom |
Stropní svítidlo
Rabalux 3303 ALABASTRO 2xE27/60W/
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Avide (9571967) D167mm 12W/69W, 950lm, CCT
skladem
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá
skladem
279 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
279 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
Dětské stropní svítidlo
Eglo (94458) Dětské stropní svítidlo BIUBIU 1xE27/60W/230V zebra
Poslední kus
ihned k expedici
278 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94381 LED-LS/2 CHROM/KLAR-SATINIERT PERITO
Poslední kus
ihned k expedici
278 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4205 Patric E14 1x MAX 40W bílá/chromová
Poslední kus
ihned k expedici
276 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
