SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43191A) světlo do čepice, náhradní, nabíjecí, USB |
ihned k expedici
|
179 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570699) podlinka 90cm, 15W, 4000K, 900mm |
ihned k expedici
|
200 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43130) s pohybovým čidlem, 120lm, solární nabíjení |
skladem
|
273 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED žárovka
Emos ZQ 5180 LED E27 CLSA6720W, teplá bílá
skladem
249 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
LED žárovka
Forever 24 LED SMD5050 WAŁEK E27 230V 5W teplá bílá
skladem
249 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43450 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, bílá/červená/modrá, univerzální velikost
skladem
250 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Červená/modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43464 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, maskovací, univerzální velikost
skladem
250 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Khaki |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V
ihned k expedici
250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční řetěz
Emos D4BC04 LED vánoční řetěz – ježek, 6 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
ihned k expedici
250 Kč
Stolní lampa
Rabalux 1481 NOAH LED 5W zelená
Poslední kus
ihned k expedici
250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | F |
Dekorace
Autronic Jablíčka na drátku - béžová, cena za balení (36 ks) (PRA013 BEI)
skladem CEN
250 Kč
Vánoční dekorace
Homestyling KO-317910020 stromek v jutovém pytli 30 cm
skladem
251 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Čelovka
Emos P3531 3x AAA, 1x LED + 1x COB + 1x CREE XPG
ihned k expedici
252 Kč
| Typ: | Svítilna |
| Světelný tok: | 330 lm |
Stropní bodové svítidlo
AZzardo (AZ2865) Ika R IP65 Bodovka GU10 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
253 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Světlo závěsné
Extol Light (43290) se svorkou 230V, 5m kabel, E27
skladem
255 Kč
| Typ: | Závěsné světlo |
Dětské nástěnné svítidlo
Rabalux 4569 Dětské nástěnné svítidlo SHEPHERD E14/7W
Poslední kus
ihned k expedici
256 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Plast |
Podhledové svítidlo
Philips (5952331P3) LED podhledové svítidlo 1xLED/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
256 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43463 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, modrá/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43462 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, šedá/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43461 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fialová/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/fialová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43196 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá se třpytkou a bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Závěs k napájecí liště
Nowodvorski (9460 )Profile Suspension černé
Poslední kus
ihned k expedici
260 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
