SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43193) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, růžová, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V |
|
ihned k expedici
|
349 Kč |
| 3 |
|
Extol Light (43195) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, šedá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Emos Z74271 LED žárovka Filament A60 D 8W E27 neutrální bílá
skladem
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Emos Z74275 LED žárovka Filament matná A60 G 8,5W E27 teplá bílá
skladem
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.5 W |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva měděná (UM0904 COP)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva bílá (UM0904 WT)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Lustr
Rabalux 1414 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W červená
Poslední kus
ihned k expedici
124 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Reflektor
Retlux RSL 243 LED reflektor 10W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
125 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 5580 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Kanlux (23520) IMBER LED 1W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 1 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5590 Lois LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
128 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Čelovka
Extol Light (43102) čelovka 1W + 2LED, ABS
skladem
129 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic JC A++ 4,5W G9 neutrální bílá
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 4.6 W |
LED žárovka
Emos ZF5158 Filament A60 A CLASS/ E27 / 5 W (75 W) / 1 060 lm / neutrální bílá
skladem
129 Kč
Svítilna na čtení
Emos P3400 LED svítilna na čtení, 10 lm, 1× AAA
Poslední kus
ihned k expedici
129 Kč
| Typ: | LED svítilna |
LED žárovka
Rabalux 79148 G95 E27 7W, 870lm, 4000K LED filament světelný zdroj
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Rabalux 79147 G95 E27 7W, 806lm, 2700K filament
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Rabalux 79175 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 3000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Rabalux 79176 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 4000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
