Severin PG 8118 SENOA DIGITAL BOOST
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 234898
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Nejprodávanější produkty v kategorii Elektrické grily
| 1 |
|
ECG KG 2033 Duo Grill & Waffle |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 2 |
|
Taurus STEAKMAX 2600 |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 3 |
|
Taurus GALEXIA STONE |
ihned k expedici
|
559 Kč |
Celkem 86 produktů
Stojanový gril
Severin PG 8541 s poklopem 2000W
Doprava zdarma
skladem
2 899 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stolní, stojanový |
Elektrický gril
Black+Decker BXGD2200E plancha
skladem
1 259 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Barva: | Černá |
| Druh grilovací plochy: | Rovná, žebrovaná |
Raclette gril
Kela KL 66663 CENERI
skladem
1 801 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Šedá |
| Typ grilu: | Raclette |
Elektrický gril
Tefal GC306012
Doprava zdarma
skladem
3 199 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Druh grilovací plochy: | Žebrovaná |
| Vyjímatelný rošt: | Ano |
Teppan Yaki gril
Severin KG 2397
skladem
1 899 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stolní |
Kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9135 Kontaktní gril s nepřilnavým povrchem 2000 W Rosegold Metallic Line
skladem
1 498 Kč
| Typ grilu: | Kontaktní |
Elektrický gril
Berlingerhaus BH-9781 2000 W Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
2 995 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Druh grilovací plochy: | Žebrovaná |
Elektrický kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9147 Kontaktní gril elektrický s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection
skladem
689 Kč
| Typ grilu: | Kontaktní |
Stolní gril
Girmi BS4100
skladem
1 943 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Elektrický kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9492 s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection / Monaco Collection
skladem
1 398 Kč
Kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9138 s nepřilnavým povrchem 700 W Black Silver Collection
skladem
906 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
