Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN |
skladem
|
1 598 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks |
ihned k expedici
|
1 767 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL 11873 KATANA bambus 32 cm |
skladem
|
204 Kč |
Celkem 2515 produktů
Nůž
CS Solingen CS 038083
skladem
212 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 7 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Sada nádobí s mramorovým povrchom
Berlingerhaus BH-6145 9 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 737 Kč
| Počet kusů v sadě: | 9 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8325 15 ks Sahara Nordic Collection
Doprava zdarma
skladem
5 395 Kč
| Počet kusů v sadě: | 15 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nůž vykošťovací
CS Solingen CS 037994
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Vykosťovací |
Nůž loupací
CS Solingen CS 038021
skladem
248 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH 1498 French Press 800 ml Burgundy Metallic Line
skladem
323 Kč
| Celkový objem: | 800 ml |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-15154 KERROS 32 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Kastrol s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1641 20 cm Black Rose Collection
skladem
759 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069544 Solaris Pro 28 cm
skladem
632 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-060664 28 cm EMDEN
skladem
560 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Termoska
CS Solingen CS-075309 dávkovací nerez 1 l COTTBUS
skladem
443 Kč
| Celkový objem: | 1 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1006 nerez 16 cm Gourmet Line
skladem
479 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Wok pánev s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7110 30 cm Burgundy Edition
skladem
1 115 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-075248 litinový Xanten 36 x 28 cm červený
skladem
2 230 Kč
| Celkový objem: | 7.7 l |
| Materiál: | Litina |
Pánev na palačinky
Berlingerhaus BH-8086, 28 cm, Taupe Collection
skladem
449 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7031 13 ks Aquamarine Metallic Line
Doprava zdarma
skladem
3 354 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev
Berlingerhaus BH-6913 s odnímatelnou rukojetí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
638 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Plastové víko na pánev a kastrol
Berlingerhaus BH-7951 20 cm
skladem
66 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
