Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 11655 |
|
skladem
|
1 364 Kč |
| 2 |
|
Excellent KO 784200280 nastavitelný rozkládací bambus |
skladem
|
465 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-061920 litinový Xanten 36 cm černý |
skladem
|
1 795 Kč |
Celkem 2515 produktů
Nůž porcovací
CS Solingen CS 003128
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nerezová čajová konvička
Kela KL 11355
skladem
1 324 Kč
| Celkový objem: | 0.9 l |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Stříbrná |
Nůž na pečivo kuchyňský
CS Solingen CS 020767
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Hrnec
Kela KL 11552 KERROS 3,2L, greblon
skladem
1 494 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
Kela KL 11560 18cm KERROS
skladem
509 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramický |
Rendlík
CS Solingen CS-060527 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
916 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-071226 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 485 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Sada nádobí
CS Solingen CS-075088 nerez 7 ks TRIER
skladem
1 742 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6021 12+2 ks Moonlight Edition
Doprava zdarma
skladem
3 354 Kč
| Počet kusů v sadě: | 12 + 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Barmanská sada
Excellent KO-X86000030 5 ks nerez černá
skladem
469 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Černá |
Kastrol s poklicí
Blaumann BL-1020 nerez 20 cm Gourmet Line
skladem
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev na palačinky s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7131 28 cm Purple Eclipse Collection
skladem
459 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2950 nerez 6 ks Matte Black Collection
skladem
509 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9556 sada 2 ks Antracit Collection
skladem
611 Kč
| Typ: | Elektrický |
Pekáč
Kela KL-12859 litinový s poklicí CALIDO 29x23x11cm šedá
Doprava zdarma
skladem
2 618 Kč
| Celkový objem: | 4 l |
| Materiál: | Litina |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097301 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 20/22/24 cm
skladem
299 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm, 22 cm, 24 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8344 15 ks Taupe Nordic Collection
Doprava zdarma
skladem
5 395 Kč
| Počet kusů v sadě: | 15 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Poklice
Kela KL-11476 ochranná univerzální ELVIRA 20/24/28 cm
skladem
428 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
Sada nádobí
Bergner BGEU-5508 nerez 5 ks Ronda černá
skladem
959 Kč
| Počet kusů v sadě: | 5 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30192-GR MIDNIGHT 24 cm zelená
skladem
635 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
