Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-1907 elektrický Burgundy Metallic Line |
ihned k expedici
|
436 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 10826 |
skladem
|
513 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1524 16 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
429 Kč |
Celkem 2515 produktů
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH-1788 French Press 800 ml černá
skladem
415 Kč
| Celkový objem: | 0.8 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
| Barva: | Černá |
Sada nožů v bloku
CS Solingen CS 045791
skladem
751 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, na rajčata, na chléb, na šunku, šéfkuchařský |
Univerzální poklice
Kela KL 11442 Univerzální poklice CONCETTA, 32 cm, sklo/silikon
skladem
589 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 603 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Mlýnek na sůl a pepř
Kela KL-11786 KAJA akátové dřevo 20 cm
skladem
699 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Multifunkční tlakový hrnec
Concept CK6001
skladem
1 999 Kč
| Celkový objem: | 5.8 l |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 003371
skladem
218 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10962
skladem
2 198 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 13,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nůž
CS Solingen CS 038052
skladem
256 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Pánev grilovací s poklicí a mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1599 28 cm Forest Line
skladem
934 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064525 Marburg 24cm
skladem
443 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Nůž porcovací
CS Solingen CS-071257 nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 485 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Hrnec
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER
skladem
1 580 Kč
| Celkový objem: | 22.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Konvice na čaj
Kela (KL-12535) LUNA termosklo 1,2 l
skladem
656 Kč
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Materiál: | Termosklo |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-081492 Marburg 7 ks
skladem
2 056 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí
Excellent KO-170422650 Sada nádobí nerez 7 ks
skladem
1 434 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1946 s odnímatelnou rukojetí + víko Burgundy Metallic Line 28 cm
skladem
1 220 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kastrol s poklicí
Blaumann BL-1019 nerez 18 cm Gourmet Line
skladem
439 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Celkový objem: | 2.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9649 2v1 Matt Green Collection
skladem
351 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
