Televizní stolky
Nejprodávanější produkty v kategorii Televizní stolky
| 1 |
|
Halmar ABI černá mat/ černá mat |
2 - 3 týdny
|
6 919 Kč | |
| 2 |
|
Halmar NORD 2 dub wotan/antracit |
2 - 3 týdny
|
4 054 Kč | |
| 3 |
|
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 476 Kč |
Celkem 93 produktů
Osvětlení do televizního stolku
Halmar LIVO LED-1 do LIVO televizního stolku bílá
2 - 3 týdny
244 Kč
Osvětlení do televizního stolku
Halmar LIVO LED-1 do LIVO televizního stolku červená
2 - 3 týdny
244 Kč
Osvětlení do televizního stolku
Halmar LIVO LED-1 do LIVO televizního stolku modrá
2 - 3 týdny
244 Kč
Osvětlení do televizního stolku
Halmar LIVO LED-1 do LIVO televizního stolku zelená
2 - 3 týdny
244 Kč
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U60 písková (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 42 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U72 terracotta (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 42 |
Televizní stolek
Halmar LIMA dub sonoma / bílá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 44 cm |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek 140 dub wotan/dub wotan
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 30 cm |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek GLASS 180 KORPUS šedá
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Televizní stolek
Halmar LOTTA 160 (2D2K) dub wotan/ černá
2 - 3 týdny
3 363 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 53.00 |
Televizní stolek
Halmar VIGO 180 latté mat/ latté lesk
2 - 3 týdny
3 383 Kč
| Barva: | Latte |
| Výška (cm): | 30 cm |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Televizní stolek
Halmar VIGO 180 černá/bílá lesk
2 - 3 týdny
3 617 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Televizní komoda
Forte GALACTIQUE CNF2T121-M845 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 50 |
Televizní stolek
Halmar INDIANAPOLIS I9 tmavý popel
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 53.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
