Televizní stolky
Nejprodávanější produkty v kategorii Televizní stolky
| 1 |
|
Halmar ABI černá mat/ černá mat |
2 - 3 týdny
|
6 919 Kč | |
| 2 |
|
Halmar NORD 2 dub wotan/antracit |
2 - 3 týdny
|
4 054 Kč | |
| 3 |
|
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 476 Kč |
Celkem 93 produktů
Televizní stolek
Katmandu Loft Tabacco 52/200/52 dub olej Tabacco ( karton*4)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 799 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní komoda
Karpiš Creativ 200x45x45 dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
35 687 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 45 cm |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Televizní komoda
Katmandu Collodi 60/165/43,5 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
27 790 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0169 (1031691101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 700 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56.8 cm |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 512 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595901) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
22 536 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0169 (1031691001) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
19 932 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Televizní stolek
Halmar SMART-1 dub přírodní/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 258 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 59 |
Televizní komoda masiv
Siudy Napoli 48, dubová 2000x400x580cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 58,00 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-K 180 cm s krbem, kašmír/ořech/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 511 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 180 cm s krbem dub wotan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 196 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar LIVO 180 závěsná s krbem bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 37 |
Televizní komoda
Jurek Meble Ademo 6 kašmír 150/45/41cm
Doprava zdarma
skladem
8 798 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 45.00 |
Televizní stolek
Halmar QIU 200 černá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 606 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 57 |
Televizní stolek
Halmar QIU 200 bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 311 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 57 |
Televizní stolek
Halmar ETNA stolek černá mat/ černá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar FARO televizní stolek černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar BARI černá mat/ černá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar ABI kašmír mat/ kašmír mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 305 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 62 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
