Televizní stolky
Celkem 93 produktů
Televizní stolek
Halmar RANDOM 180 cm dub wotan/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar JUNGLE černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 746 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 59.5 |
Televizní stolek
Halmar PAFOS stolek 200 4D černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 092 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar LINKaSTYLE LS4 kašmír (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 55.7 |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0169 (1031691101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 700 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Televizní stolek
Halmar SLIDE televizní stolek 200 K bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 37 cm |
Televizní komoda
Jurek Meble Ademo 6 kašmír 150/45/41cm
Doprava zdarma
skladem
8 798 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 45.00 |
Televizní stolek
Halmar SIENA stolek RTV 150 černý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 60 cm |
Televizní stolek
Halmar GRANERO bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 787 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56.7 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U60 písková (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 42 |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Televizní komoda
Forte GALACTIQUE CNF2T121-M845 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 50 |
Televizní stolek
Forte Louoto 225x58x42cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 57.7 cm |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Televizní komoda
Forte terakota / dub, 215/41,5/41,3cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 41.50 |
Televizní komoda masiv
Siudy Napoli 48, dubová 2000x400x580cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 58,00 |
Televizní stolek
Jurek Meble Ademo 5 ořech 180/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45 cm |
Televizní komoda
Karpiš Creativ 200x45x45 dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
35 687 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 45 cm |
Televizní stolek
Katmandu Loft Tabacco 52/200/52 dub olej Tabacco ( karton*4)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 799 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 52 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
