Skříně
Nejprodávanější produkty v kategorii Skříně
| 1 |
|
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm |
skladem
|
1 138 Kč |
Celkem 40 produktů
Textilní šatní skříň
Alpina ED-208328 Textilní šatní skříň 75x50x160cm tmavě modrá
skladem
534 Kč
| Barva: | Modrá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Šatní skříň
Halmar LOTTA 2D2S bílá/dub sonoma (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 417 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 190 |
Šatní skříň
Halmar MILO UNI se zrcadlem (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 189 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma/bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 195 |
Šatní skříň
Halmar MURANO S-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 537 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Forte COLLET CETS32332-Q280 200x201x61cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 390 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 200.5 cm |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Šatní skříň
ARKOS German 200 - bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Šatní skříň
ARKOS NICEA 160L bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 180 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
