Skříně
Nejprodávanější produkty v kategorii Skříně
| 1 |
|
Homestyling KO-C80652680 textilní 75 x 46 x 160 cm |
skladem
|
439 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 066 Kč | |
| 3 |
|
Halmar MILO šatní skříň artisan/černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 450 Kč |
Celkem 40 produktů
Textilní šatní skříň
Alpina ED-208328 Textilní šatní skříň 75x50x160cm tmavě modrá
skladem
534 Kč
| Barva: | Modrá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Šatní skříň
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm
skladem
1 138 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 167 cm |
Šatní skříň
Halmar SAMBA REG3 skříň bílá/černá lesk
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Výška (cm): | 114 cm |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma/bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 195 |
Šatní skříň
Halmar MILO UNI se zrcadlem (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 189 |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Šatní skříň
Halmar INDIANAPOLIS dvoudveřová se zásuvkami I1 tmavý jasan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 025 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Výška (cm): | 192 |
Šatní skříň
Halmar INDIANAPOLIS dvoudveřová se zásuvkami I1 kraft bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 025 Kč
Šatní skříň
Halmar LIMA S-2 bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 055 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 066 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
