Skříně
Nejprodávanější produkty v kategorii Skříně
| 1 |
|
Homestyling KO-C80652680 textilní 75 x 46 x 160 cm |
skladem
|
439 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 066 Kč | |
| 3 |
|
Halmar MILO šatní skříň artisan/černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 450 Kč |
Celkem 40 produktů
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Šatní skříň
Halmar MURANO S-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 537 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
ARKOS German 200 - bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Šatní skříň
Forte COLLET CETS32332-Q280 200x201x61cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 390 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 200.5 cm |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 160 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
ARKOS NICEA 160L bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 180 cm |
Šatní skříň
Forte CHANTON BLQS928E1-C964 dub artisan/šedá
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar RANDOM S-1 dub wotan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 182 |
Šatní skříň
Halmar RANDOM 2 S-1 kašmír ořech černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 182 cm |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma / bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar SWING S-1 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar LOTTA 2D2S bílá/dub sonoma (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 417 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 190 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar BULLET S-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 185 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar ASENSIO S-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 584 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 185 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 066 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-2 bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 055 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
