Kancelářské židle a křesla
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelářské židle a křesla
| 1 |
|
Halmar DINGO šedá-černá |
ihned k expedici
|
1 158 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá koženka, plast. kříž (KA-F03 BK) |
skladem CEN
|
3 990 Kč | |
| 3 |
|
Autronic potah růžová látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 PINK) |
skladem CEN
|
891 Kč |
Celkem 250 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, potah šedá a černá látka a bílá ekokůže, HM (KA-Y326 GREY)
skladem CEN
2 390 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S248 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Pasivní |
Kancelářská židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C806 GREY)
skladem CEN
1 790 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DEFENDER černo-červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 780 Kč
| Barva: | Černá/červená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar DRAKE černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FOSTER světle hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 473 Kč
| Barva: | Světle hnědá |
| Materiál: | Přírodní kůže / ekokůže |
| Barva detailu: | Sv.hnědá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar IBIS PARIS vícebarevné
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětská kancelářská židle
Halmar NANI růžová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar OLAF šedá-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar VESUVIO 2 kancelářské křeslo šedá / bílá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar KITTY růžová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Růžový |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Autronic s podhlavníkem z ekokůže, potah černá látka MESH a šedá síťovina MESH (KA-E305 GREY)
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar PAREDES černá)
2 - 3 týdny
2 449 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Autronic hnědá, látka, AK-491 DBR2 (AK-491 DBR2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Signal Q-060 černá
Doprava zdarma
skladem
2 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic houpací mechanismus, šedá látka, KA-K3104 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
2 961 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
