Kancelářské židle a křesla
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelářské židle a křesla
| 1 |
|
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM (KA-G408 GREY) |
skladem CEN
|
3 321 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus (KA-G303 SIL2) |
skladem CEN
|
3 231 Kč | |
| 3 |
|
Autronic černá látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 BK3) |
skladem CEN
|
1 791 Kč |
Celkem 250 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá MESH síťovina, lankový mech., plastový kříž, 2D područky, kolečka pro tvrdé podlahy (KA-W002 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 121 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, PC mech. s aretací (KA-Y309 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Posuvná vertikálně |
Kancelářská židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy, podpěrka nohou (KA-C806 BLUE)
skladem CEN
1 790 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND tmavě hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO růžová velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Růžová |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně růžová / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE 2 tkanina šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Ochranná podložka
Halmar 80x100 cm, polypropylen, barva: mléčná
2 - 3 týdny
457 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar FRANKLIN černá-šedá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 652 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Kancelářské křeslo
Halmar AMBASADOR šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 137 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 BK)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 PINK)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, šedá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010opic Opice
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO růžová
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K1062 GRN
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá látka, KA-Q8203 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
