Kancelářské židle a křesla
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelářské židle a křesla
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, černá mesh, plastový kříž (KA-W022 BK) |
skladem CEN
|
1 701 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BK) |
skladem CEN
|
2 190 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GREY) |
skladem CEN
|
1 521 Kč |
Celkem 250 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH zelená / černá, plyn.píst (KA-B047 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic šedá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářská židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy, podpěrka nohou (KA-C806 PINK)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar BERKEL černá-šedá
2 - 3 týdny
2 123 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FIDEL šedá
2 - 3 týdny
2 256 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar FLORES otočné, jasně šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 211 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX černá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar SONIC černá / j. šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY růžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VALDEZ černá / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VALDEZ šedá / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar TORINO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 713 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX kancelářské křeslo tmavě hnědá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar SOCKET kancelářské křeslo bílá-černá
2 - 3 týdny
2 388 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, bílá plastová skořepina, sedák bílá látka, kovový kříž (KA-X7055 WT)
skladem CEN
1 161 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská židle
Homestyling KO-DD1000530velr Velryba
skladem
384 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar FRODO světlá růžová
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-S3015 GREY
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
