Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic jídelní židle, látka stříbrná COWBOY / chrom (HC-486 SIL3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 3 |
|
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23 |
2 - 3 týdny
|
1 920 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černá kov (CT-382 GREY2)
skladem CEN
890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedý samet, kov černý mat (DCL-973 GREY4)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-762 CAP)
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | 3D dub sonoma |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar WENANTY dub medový / morski
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 100 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K224 cappuccino
2 - 3 týdny
1 483 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 GREY)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 CAP2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7130 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, světle šedá látka, černý kov (DCL-P3107 SIL2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černý kov (DCH-P3146 SIL2)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, antracitová látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 BK3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1250 GREY3)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2 (HC-X1128 LAN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle béžová
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle béžová
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
