Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, látka šedá, bílé prošití / chrom (HC-486 GREY3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GREY4) |
skladem CEN
|
1 790 Kč | |
| 3 |
|
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40 |
skladem
|
1 890 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - černá látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 BK3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černé kovové nohy (DCL-438 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K333 jasně šedá / tmavě šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 námořnická
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Medová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 hořčicová
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K474 krémová-zlatá
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K549 béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K536 olivová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle olivová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K544 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 824 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K396 dřevěná židle dub / šedá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-S8010 SIL2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy bukové dřevo (CT-751 BR2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K589 popelavá
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 BR2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal Berry Brego, barva Curry 68
skladem
2 190 Kč
| Barva primární: | Žlutá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM VALE imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
skladem
8 100 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
