Moderní jídelní židle Autronic černá, látka, DCL-F4062 BK2
Katalogové číslo: 338970
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic černá, látka, DCL-F4062 BK2
skladem CENPopis produktu
Název: Jídelní židle, černá, látka, DCL-F4062 BK2Popis:
Jídelní židle DCL-F4062 BK2 kombinuje moderní design s praktickým provedením. Čalounění z černé látky poskytuje příjemný a pohodlný povrch pro sezení, zatímco atypický tvar opěradla a sedáku zajišťuje ergonomickou podporu během stolování. Kovové nohy v dekoru dubu dodávají židli stabilitu a zároveň estetický kontrast, který podtrhuje její originální vzhled. Područky jsou pevnou součástí rámu, což přispívá k celkové komfortní funkčnosti. Židle není otočná, což zvyšuje její stabilitu a vhodnost pro jídelní prostory.
- Šířka (cm): 51 cm
- Výška (cm): 82 cm
- Hloubka (cm): 54 cm
- Montážní návod 1
Technické parametry
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Barva: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Hloubka (cm): | 54 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 46 cm |
| Karton1: | 43x49x78 |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Počet balení: | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Područky: | Ano |
| Rozměr nohy (cm): | 2 x 5 |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Styl: | Skandinávský |
| Šířka (cm): | 51 cm |
| Šířka područek (cm): | 2 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Výška (cm): | 82 cm |
| Výška područek (cm): | 65 |
| Výška sedu (cm): | 45 cm |
| Highlight 1: | Kovové nohy v imitaci dřeva |
| Otočná: | Ne |
| Skupina zboží: | Jídelní židle |
| tloušťka pěny opěráku: | 3 |
| tloušťka pěny sedáku: | 4 |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika







