Jídelna
Celkem 993 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy černý kov (CT-382 BR2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CADIZ dub přírodní / šedá
2 - 3 týdny
4 034 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar EDMONDO rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 821 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO 2 rozkládací 140-220/80 deska: dub, nohy: dub (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 640 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 béžová
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble III WZ-0169 (1031690501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
35 036 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141.2 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka v dekoru broušené kůže, nohy černý kov (HC-V3066 GRN3)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 mátová
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Mátová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H122 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K522 židle šedá
2 - 3 týdny
2 775 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-W1077 PINK2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K536 židle šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, kovové nohy, broušená nerez. (DCL-W1174 GRN2)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Stůl jídelní, 140+40x85, bílá matná MDF deska, černé kovové nohy. (HT-W1630 WT)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 890 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Moderní jídelní stůl
Halmar FERNANDO stůl rozkládací, deska - bílá mramor, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 207 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová sametová látka, nohy černý kov (CT-281 CRM4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal Borgo Raven, barva šedá 07
skladem
2 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište