Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - hnědá látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 BR3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100 cm,masiv dub, zkosená hrana, kovová noha, černý lak (DS-M200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
19 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Barová židle
Halmar H100 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 šedá
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Halmar K560 židle olivová
Halmar K560 židle olivová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 židle černá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WILLIAM stůl tmavý ořech (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 židle skořicová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - skořicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GRN4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K287 židle šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, antracitová látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 BK3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GREY4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 180x90x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 10x10 cm (DS-H180 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
13 311 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 popelavá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FELIX pracovní deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 243 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 141-201 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, šedý dub, HT-R5216 GREY
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 židle skořice
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K591 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
