NÁBYTEK
Celkem 2785 produktů
Kancelářské židle
Autronic Kancelářské židle s podnožkou, světle šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 SIL)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - šedá
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | MDF |
Manželská postel
Halmar SAMARA 2 160 tkanina šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 783 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Křeslo
Halmar FOFANA krémová
2 - 3 týdny
4 145 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 1 160 - šedá (slonová kost) tap. Monolith 85 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar CECILIA_S bílá mramor / šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 489 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál desky: | Keramika |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033151011) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Kancelářská židle
Autronic zelená látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 GRN3)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva: | Zelená |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H95 barová židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 židle černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERTINO_S obdelník konferenční stolek, travertin
2 - 3 týdny
1 991 Kč
| Barva: | Travertin |
| Materiál desky: | MDF |
Pohovka s rozkladem
Halmar PAULINIO popelavá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 164 Kč
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001430 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | Oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-K2006 GREY
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle béžová
2 - 3 týdny
1 829 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište