NÁBYTEK
Celkem 2785 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x75 cm,masiv dub, kovová noha ve tvaru písmene"X", černý lak (DS-X200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Kancelářské židle
Autronic Kancelářské židle s podnožkou, světle šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 SIL)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Barová židle
Halmar H15 černá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Dvoumístná sedačka
Halmar OSLO 2S béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 022 Kč
| Šířka (cm): | 128 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 160x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 632 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 1 160 - šedá (slonová kost) tap. Monolith 85 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Křeslo
Halmar LIBERTO 3 křeslo bílá
2 - 3 týdny
4 521 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 BG2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Matrace
Perdormire ADAM 2.0 90x200x23cm
Doprava zdarma
skladem
14 189 Kč
| Výška: | 23 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1250 GREY3)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Nástěnná police
Halmar SOHO polička S5 sonoma (2SZT)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
TV a relaxační křeslo
Autronic s manuálním ovládáním, potah lanýžová látka v dekoru vintage (TV-4092 LAN3)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 921 Kč
| Barva primární: | Lanýžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-2 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 80x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4108 OLW)
skladem CEN
2 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 SIL2) šedá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001430 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | Oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Relaxační křeslo
Autronic šedá, sametová látka, AK-303 GREY2
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište