NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, chrom + bílá (83499-04 WT) |
skladem CEN
|
756 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Dvoumístná sedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-322 GREY2) |
skladem CEN
|
5 031 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Jídelní stůl kulatý 70x70x75 cm, deska MDF bílý matný lak, nohy masiv buk (DT-320 WT) |
skladem CEN
|
1 390 Kč |
Celkem 2958 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah lanýžová látka, kov antracitový matný lak (DCL-397 LAN2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 bílá / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 941 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar EVA bílá połisk/bílá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56 |
Set moderní jídelní stolek se židlemi
Halmar NANDO sestava + 2 židle, přírodní / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINTER kulatý, černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 skořicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar HENDERSON stůl kulatý, ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 207 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Moderní |
Křeslo
Halmar MARVEL křeslo tmavě zelená / černá
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar ADMIRAL šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 064 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Křeslo
Halmar OPTIMA černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x77 cm, MDF deska, 3D dekor ořech. (HT-W1578 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor divoký dub, MDF, černý lak (GD-170 OAK)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Odkládací stolek
Homestyling KO-KR8200310 Odkládací stolek sada 2 ks borovice tmavě hnědá
skladem
1 176 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GRN4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Zrcadlo
Halmar ABISSO stříbrná
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 208 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 162 cm |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, šedá, látka vintage, TV-Q8668 GREY3
Doprava zdarma
skladem CEN
11 421 Kč
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar PAXOS KM-1 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
