NÁBYTEK
Celkem 2785 produktů
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-212 OAK)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K381 šedá / zlatá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 přírodní / černá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar TORINO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 713 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, modrá látka, černý kov (DCL-E2008 BLUE2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Polohovací křeslo
Halmar LORIS béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 189 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo ušák
Autronic Křeslo ušák, černá látka, AK-388 BK2 (AK-388 BK2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 990 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kuchyňská linka
Halmar MARIJA 200 korpus: dub sonoma, přední barva: bílá lesk (7 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 529 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Barva: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 GREY2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Autronic Komoda s 8 zásuvkami, 103x30x77 (AUK-W2104 BK)
skladem CEN
1 590 Kč
| Výška (cm): | 78 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Kancelářská židle
Autronic béžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 BGE)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte BOHOL BHLK231-M478 sv. šedá/dub (2*Karton)
skladem
4 683 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Výška (cm): | 87 |
Botník
Autronic Botník, 1 police, černý matný lak (83168-42 BK)
skladem CEN
981 Kč
| Výška (cm): | 47 cm |
Šatní skříň
Halmar RANDOM 2 S-1 kašmír ořech černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 182 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište