NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva bílá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 WT) |
skladem CEN
|
513 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva bílá. Baleno v ochranné fólii. (P-002 WT2) |
skladem CEN
|
414 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LIMA SN1 bílá |
2 - 3 týdny
|
1 737 Kč |
Celkem 2958 produktů
Konferenční stolek
Halmar RAMONA černá mramor / ořechová
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar EVA bílá połisk/bílá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56 |
Konferenční stolek
Halmar ACUNA deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 250 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Křeslo
Halmar JAMAL béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar HENDERSON stůl kulatý, ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 207 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Moderní |
Vitrína
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
22 139 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 152 cm |
Křeslo
Halmar MARVEL křeslo tmavě zelená / černá
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle olivová
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor divoký dub, MDF, černý lak (GD-170 OAK)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar PAREDES černá)
2 - 3 týdny
2 449 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Odkládací stolek
Homestyling KO-KR8200310 Odkládací stolek sada 2 ks borovice tmavě hnědá
skladem
1 176 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GRN4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Zrcadlo
Halmar ABISSO stříbrná
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 208 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 162 cm |
Komoda
Halmar PAXOS KM-2 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 357 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek 69x69x43,5 cm, kov CT-F4112 CSM
skladem CEN
2 290 Kč
| Materiál desky: | Kov |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, šedá, látka vintage, TV-Q8668 GREY3
Doprava zdarma
skladem CEN
11 421 Kč
| Materiál: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
