NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Teleskopický stojan na šaty, chrom / černá (ABD-1214 BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Set 2 ks stolků, MDF deska, dekor divoký dub, kovová podnož, černý lak (AF-3002 OAK) |
skladem CEN
|
2 061 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DARIA 240 korpus: dub, přední barva: antracit (10 karton) |
2 - 3 týdny
|
7 894 Kč |
Celkem 2960 produktů
Barová židle
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G198 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva šedivá, vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 GREY)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120+30+30x80 cm, keramická deska bílý mramor, kov, černý matný lak (HT-405M WT)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-180 |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-224 OAK)
skladem CEN
675 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 113 cm |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník (AK-310 PINK2)
skladem CEN
2 190 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 25x20x75 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-073 OAK)
skladem CEN
396 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Šatní skříň
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm
skladem
1 138 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 167 cm |
Sedačka
Halmar OSLO 3S tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 101 Kč
| Šířka (cm): | 180.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Ochranná podložka
Halmar 140x100 cm, polypropylen, barva: mléčná
2 - 3 týdny
508 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Polohovatelné křeslo
Halmar FELIPE tmavě šedá
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 868 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-225 OLW)
skladem CEN
620 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 145 cm |
Pohovka
Halmar ARMANDO pohovka tmavě zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 436 Kč
| Šířka (cm): | 177 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar GASPAR krémová
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton)
skladem
3 090 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 128.00 |
Psací stůl
Halmar BEGA dub artisan grafitová (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 124 cm |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello 41,5/67/68 dub olej
skladem
4 700 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
