NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Konferenční stolek 110x60x42 cm, deska MDF dekor divoký dub tloušťka 10 cm, kov černý mat (AHG-250 OAK) |
skladem CEN
|
2 871 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LINDA 120 černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 261 Kč | |
| 3 |
|
Halmar CLARION dub medový / tap: MONOLITH 09 (světle hnědá) |
2 - 3 týdny
|
2 306 Kč |
Celkem 2125 produktů
Konferenční stolek
Halmar DIANA H bílá lakované (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 316 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Sklo |
Křeslo
Halmar JORDAN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolky
Halmar OREO sestava ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Kancelářské křeslo
Halmar PRESTIGE SKID černá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Křeslo
Halmar RAVEL tmavě zelená / přírodní
2 - 3 týdny
4 806 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, hořčicová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolek
Halmar BUSETTI deska: dub wotan, nohy: dub wotan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací bílá mramor - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Barová židle
Halmar H102 šedá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Komoda
Halmar LAMINO KM-1 dub/černá, nohy: černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 883 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 84 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Autronic černá látka, šedý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C713 BK2)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar CARMELO stůl kulatý, deska - ořech, noha - černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Křeslo
Halmar IKARO křeslo černá / přírodní / šedá
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Materiál: | Syntetický ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 židle cappuccino
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar SOCKET kancelářské křeslo bílá-černá
2 - 3 týdny
2 388 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Barová židle
Halmar H124 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 723 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H080 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
7 011 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište