NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / bílá (84186 WT) |
skladem CEN
|
765 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K386 růžová |
2 - 3 týdny
|
1 839 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl konferenční, 90x48x41 cm, MDF, dekor divoký dub, černý kov (CT-G1090 OAK) |
skladem CEN
|
711 Kč |
Celkem 2125 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, červená a černá ekokůže, houpací mech., opěrák 135° (KA-L626 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, nohy černý kov (HC-465 GRN2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar ARSEN šedá
2 - 3 týdny
2 123 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K562 ořechová / jasně béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0315 dub (1033152111) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
23 779 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Kredenc
G+K Meble I-L WZ-0159 dub (1031596701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 669 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Kancelářská židle
Autronic černá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2021 BK)
skladem CEN
1 881 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník / taburet
Autronic Botník / taburet, police, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1016 GREY2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 51 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar FABIO kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 530 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar GORETTI_S konferenční stolek bílá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 808 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 GREY2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, černé kovové nohy (DCL-193 CAP2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník 2 police, MDF dekor dub sonoma, kov - černý matný lak (ABO-W2124 SON)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 46 cm |
Křeslo
Halmar GUIDO hořčicová
2 - 3 týdny
4 846 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830seda Regál koupelnový závěsný s přísavkami šedý
skladem
295 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Manželská postel
Halmar PANAMA 140 cm kovová bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM NAPOLEON imitace kůže černá
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Televizní komoda
Jurek Meble Ademo 6 kašmír 150/45/41cm
Doprava zdarma
skladem
8 798 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 45.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K591 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište