NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 BLUE) |
skladem CEN
|
2 241 Kč | |
| 2 |
|
Signal MANTA 2v1 tvrzené sklo s mramorovým efektem, nohy kov černý |
ihned k expedici
|
3 290 Kč | |
| 3 |
|
Forte HIGH ROCK HRKK221-M197 (2*Karton) |
skladem
|
3 990 Kč |
Celkem 2958 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-013 SON1)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Televizní křeslo
Autronic Televizní a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka v dekoru vintage, 1 motor 240V (TV-4094 GREY3)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 811 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 80 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-025 BK)
skladem CEN
405 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K155 bílá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 pomerančová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Pomerančová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar ETHAN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 582 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Konferenční stolek
Halmar DELPHI ořechová/černá
2 - 3 týdny
2 215 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Kredenc
G+K Meble I-L WZ-0315 dub (1033150711) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 033 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K557 jasně béžová
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0424 dub (1034240401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
36 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 židle černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic 80x80 cm, keramická deska bílý mramor, černé kovové nohy (HT-398M WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUBEN barva pracovní deska - kašmír, nohy - přírodní (102-142x102x75 cm) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, modrá AK-315 BLUE2 (AK-315 BLUE2)
skladem CEN
3 590 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-K2006 GREY
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
