NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus (KA-L601 BK) |
skladem CEN
|
1 791 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl kulatý 70x70x75 cm, deska MDF bílý matný lak, nohy masiv buk (DT-320 WT) |
skladem CEN
|
1 390 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FELIPE tmavě šedá |
2 - 3 týdny
|
4 399 Kč |
Celkem 2125 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar BARTON černá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 987 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar RAMONA černá mramor / ořechová
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
Halmar RANDOM W-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 157 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 182 |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar WONDER s funkcí houpání, skořicová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 604 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar HALIFAX beton (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Křeslo
Halmar JORDAN béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 669 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K517 šedá
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konzolový stolek
Halmar BOLIVAR KN1 konzolový stolek dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Barová židle
Halmar H95 barová židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 židle černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolek
Halmar OREO konferenční stolky sestava bílá mramor / černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Židle jídelní s područkami, oranžová voděodpudivá látka, dubové nohy, otočná 360° (DCH-C2148 ORA2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar NANCY zlatá / transparentní (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 845 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, zelená látka, černý kov (DCL-P3107 GRN2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Věšák
Autronic Věšák dvouramenný s košem na prádlo, černý plast. (GD-176 BK)
skladem CEN
390 Kč
| Výška (cm): | 169 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, růžová, sametová látka, CT-971 PINK4 (CT-971 PINK4)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište