NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská a herní židle, potah růžová, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 PINK) |
skladem CEN
|
2 241 Kč | |
| 2 |
|
Matějovský PROSTERADLO Středně šedá jersey s elastanem 100x200x40 |
skladem
|
650 Kč | |
| 3 |
|
Halmar NORD 2 dub wotan/antracit |
2 - 3 týdny
|
4 054 Kč |
Celkem 2955 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 490 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar EDMONDO rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 821 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Ochranná podložka
Halmar 80x100 cm, polypropylen, barva: mléčná
2 - 3 týdny
457 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Regál
Halmar PAFOS regál černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Televizní stolek
Halmar WOOD stolek wotan/antracit (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 48 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WINDSOR rozkládací 160-240x90x76 cm barva tmavě dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 558 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Barová židle
Halmar H96 šedá
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Chrom |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Houpací křeslo
Halmar VASCO šedá
2 - 3 týdny
3 597 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K292 židle šedá
2 - 3 týdny
681 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar VESUVIO 2 kancelářské křeslo šedá / bílá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERTINO_S kulatý, travertin
2 - 3 týdny
1 951 Kč
| Barva: | Travertin |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Autronic Stůl konferenční, deska slinutá keramika 120x70cm, černý mramor, nohy černý kov (AHG-X7227 BK)
skladem CEN
1 990 Kč
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Odkládací stolek
Homestyling KO-NB1510540 31x31x61 cm design dřevo
skladem
801 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Autronic jídelní stůl 90x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5190 GREY
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-2 200 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 071 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Zrcadlo
Halmar DECO zrcadlo nástěnné, stříbrný antický
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 90 cm |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-2 180 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
