NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus (KA-L601 BK) |
skladem CEN
|
1 791 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl konferenční 78x77x50 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1192 WT) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Halmar COLLORIDO bílá-zelená-růžová |
2 - 3 týdny
|
3 891 Kč |
Celkem 2954 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-013 SON1)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Barová židle
Halmar H46 bílá-černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Barová židle
Halmar H86 bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Buk |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - šedá
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar WENANTY dub medový / morski
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 100 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0169 (1031691001) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
19 932 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Konferenční stolky
Halmar FATIMA konferenční stolky sestava, černá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SANDOR 2 černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 356 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Křeslo ušák
Autronic Křeslo ušák, černá látka, AK-388 BK2 (AK-388 BK2)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konzolový stolek
Autronic Konzolový stolek s policí, 70x20x82 cm, dekor dikový dub (CT-G1082 OAK)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 82 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2 (DCH-D1330 BK2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 180x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5316 GREY
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar LUCIANO pracovní deska: bílá mramor (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
24 282 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Konferenční stolek
Halmar RANDOM 2 LAW-1 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Materiál desky: | MDF |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, béžová, manšestrová látka, AK-L7285 CRM6
skladem CEN
3 231 Kč
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva pracovní deska kašmír, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Konferenční stolek
Halmar KAMALA S konferenční stolek, přírodní černý
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
