NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Servírovací stolerk / regál na kolečkách s úložnými košíky, kostra MDF, vrchní deska bambus. (DR-043) |
skladem CEN
|
850 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Konferenční stůl, MDF deska, dekor divoký dub, černý kov (AF-3013 OAK) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 2954 produktů
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 30 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-061 OAK)
skladem CEN
130 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Barová židle
Halmar H100 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 černá / šedá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 150 cm dub wotan/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 47 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA skořicová / tap: MAVEL 44 / STELAR 54
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble III WZ-0159 dub (1031591701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 056 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-213 OLW)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Barová židle
Halmar H117 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K544 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 824 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, černé kovové nohy (DCL-193 CAP2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, kovové nohy, broušená nerez. (DCL-W1174 GRN2)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník 2 police, MDF dekor staré dřevo, kov - černý matný lak (ABO-W2124 OLW)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 46 cm |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, černá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 3 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8325 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 590 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 grafitová
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PERONI ořech - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 250.00 |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1016 ELM (ABO-G1016 ELM)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Tutti i Fiori Dark Blue140x200+70x90
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
