NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar DINGO růžová |
ihned k expedici
|
1 158 Kč | |
| 2 |
|
Halmar TYRION hořčicová |
2 - 3 týdny
|
4 409 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál, 5 polic, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-225 OLW) |
skladem CEN
|
620 Kč |
Celkem 2954 produktů
Křeslo
Halmar AGUSTIN 2 námořnická (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 370 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar AVELAR deska - černá / bílá, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 582 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 4 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Růžová |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO černá, OBAN EF019
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 olivová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar SOLARIA s funkcí masáže a vyhřívání, černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
27 422 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Masážní křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar ROMANO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 257 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný vratný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset (DCH-T1122 GREY2)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GRN4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná police
Halmar SOHO polička S5 sonoma (2SZT)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 80x80 cm, keramická deska šedý mramor, černé kovové nohy (HT-398M GREY)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Stůl jídelní rozkládací 120+40x80x75, černý matný lak, tvrzené sklo, (HT-D1926 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
13 491 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Konferenční stolek
Halmar CARINA_S béžová mramor ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Keramika |
Konferenční stolek
Halmar LOCA konferenční stolek zelený (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - kašmír, nohy - přírodní
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Kašmír |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
