NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník bambusový, 3-patrový (DR-025) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ABI černá mat/ černá mat |
2 - 3 týdny
|
6 919 Kč | |
| 3 |
|
Halmar BETTY s nastavitelnou pracovní deskou dub artisan černá (2*Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 784 Kč |
Celkem 2954 produktů
Konferenční stolek
Halmar CAMILA dub zlatá/černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 bílá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORETTI rozkládací deska - dub zlatá / šedá, nohy - antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 687 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118 - 148 |
Kancelářské křeslo
Halmar PORTO 2 bílá
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERSO travertin / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Křeslo
Halmar VOLKER tmavě šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 472 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar EDMONDO rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 821 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Ochranná podložka
Halmar 80x100 cm, polypropylen, barva: mléčná
2 - 3 týdny
457 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Konferenční stolek
Halmar NEA barva dub wotan
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Regál
Halmar PAFOS regál černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERTO deska - přírodní, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar SONATA XXL černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 674 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WINDSOR rozkládací 160-240x90x76 cm barva tmavě dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 558 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Věšák
Halmar CLIF W-100 dub artisan
2 - 3 týdny
335 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 15 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic béžová, látka, CT-291 CAP2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic béžová, sametová látka, CT-V4081 CAP4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
