NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá / chrom (83488 WT) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Sada 3 konferenčních stolů, MDF deska, dekor divoký dub, černý kov (AF-3008 OAK) |
skladem CEN
|
890 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FRYDERYK 160/240 cm barva bílá (160-240x90x74 cm) |
2 - 3 týdny
|
8 189 Kč |
Celkem 2954 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - černá látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 BK3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, stříbrná látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 SIL4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H97 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Přírodní dekor |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 šedá
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar SOFT 2o černá rám, jasně šedá
2 - 3 týdny
4 501 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 tmavý popel (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 192 |
Komoda
Halmar ABI bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 034 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 88 |
Moderní jídelní židle
Halmar K530 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Barová židle
Halmar H119 krémová
2 - 3 týdny
1 656 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar RAPID černá
2 - 3 týdny
996 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar HELDER kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar NINA 5 konferenční stolek šedá/tmavě šedá (3 Karton)
2 - 3 týdny
4 470 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GREY2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 GREY2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 GREY2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná krémová látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 CRM2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub, HT-R5216 OAK
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Sedačka s rozkladem
Autronic Trojmístná rozkládací pohovka, hnědá, látka vintage, ASD-4302 BR3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 990 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
