NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, barva OAK (P-011 OAK) |
skladem CEN
|
243 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GREY) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Halmar BEGA dub artisan grafitová (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 428 Kč |
Celkem 2954 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar MORETTI rozkládací deska - dub zlatá / šedá, nohy - antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 687 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118 - 148 |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERSO travertin / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar EDMONDO rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 821 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Ochranná podložka
Halmar 80x100 cm, polypropylen, barva: mléčná
2 - 3 týdny
457 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Konferenční stolek
Halmar NEA barva dub wotan
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERTO deska - přírodní, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Regál
Halmar PAFOS regál černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Šatní skříň
Halmar SWING S-1 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WINDSOR rozkládací 160-240x90x76 cm barva tmavě dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 558 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Barová židle
Halmar H96 šedá
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Chrom |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Konferenční stolek
Halmar GORETTI konferenční stolek bílá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Kancelářské křeslo
Halmar VESUVIO 2 kancelářské křeslo šedá / bílá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 židle béžová
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90cm, dýha, barva ořech, kovová černá noha (HT-T1818 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
7 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Psací stůl
Halmar CINO dub artisan grafitová (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Pracovní stůl
Autronic 100x40cm, mdf, divoký dub, GD-504 OAK
skladem CEN
590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 100 cm |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
