NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (83989 CR) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl 110x70 cm, MDF bílá / šedý lak (GDT-202 WT) |
skladem CEN
|
1 390 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál, 5 polic, lakovaný bambus (DR-011-3) |
skladem CEN
|
1 161 Kč |
Celkem 2943 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-008 BK)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, přírodní odstín, v - 186 cm (F-2059 NAT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Nástěnná polička
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva tmavě šedý mat, baleno v ochranné fólii (P-013 GREY2)
skladem CEN
351 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Anatomický polštář
Tempur Original S, 50x31x8/5 cm
skladem
1 705 Kč
| Typ: | Na spaní |
| Rozměr: | 31x50 |
| Tvar: | Obdélník |
Televizní křeslo
Autronic Televizní a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka, 2 motory 240V2 (TV-1171 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
13 041 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polička
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno v ochranné fólii (P-013 SON2)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Dřevěný regál
Autronic Regál dřevěný, 6 polic, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N134 NAT)
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 140 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-213 OAK)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar LIVERPOOL deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 090 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Kuchyňská linka
Halmar ELIZABETH 240 korpus: bílá, přední barva: bílá mat (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 147 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Bílá |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-001 SON1)
skladem CEN
252 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva tmavý sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-002 SON2)
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-009 BK)
skladem CEN
675 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Herní křeslo
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM (KA-G408 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
