NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm |
skladem
|
1 138 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LUXOR černá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 3 |
|
Katmandu Orbetello 41,5/67/68 dub olej |
skladem
|
4 700 Kč |
Celkem 2954 produktů
Kancelářská židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy, podpěrka nohou (KA-C806 PINK)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K333 jasně šedá / tmavě šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar ETNA bílá mat/ bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 |
Vitrína
Halmar JUTA 2D černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 559 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 190 |
Věšák
Autronic Věšák dřevěný stojanový, masiv bambus, bílá barva + přírodní odstín (DR-N1004 WT)
skladem CEN
801 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56.8 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar JENSEN kancelářské křeslo, černá - šedá - červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K517 šedá
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, bílý plast, šedý MESH a červená látka, plastový kříž, houpací mechanismus (KA-S425 RED)
skladem CEN
2 151 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820svet 45 x 45 cm světle šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, zelená látka, černý kov (DCL-P3107 GRN2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic béžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 BGE)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Relaxační křeslo
Halmar JUKON popelavá
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar SCAMPI cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 543 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Botník
Autronic Botník, mdf, přírodní, ABO-G1016 OAK (ABO-G1016 OAK)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
